1)Každý, kdo zde chce hrát a zaregistruje si musí co nejdříve vytvořit profil (viz.tvorba profilu).

2)Povinností hráče je také objevit se zde alespoň jednou za 14 dní jinak budeme považovat postavu za neaktivní a pokud hráč neodehraje ani jednu hru za 2 měsíce tak bude smazán čistkou.

3)Každý hráč smí mít maximálně tři postavy, ale pokud máte sourozence který zde chce hrát taky tak ať se zaregistruje on ale pokud zjistíme že někdo má více jak tři postavy tak mu okamžitě bez slitování mažeme.

4)Každá postava zde má právo vlastnit nějakého mazlíčka(maximálně 2) který se nepočítá jako právoplatná postava.

Tady je pár pravidel ohledně hraní mezi postavami:

1.Nikdy nehrajte za cizí postavu!! pokud to tak bude tak z toho můžete mít problémy.
2.Témata 18+ plus zde netrpíme a stejně tak i vulgární vyjadřování
3.Pokud budete na delší dobu pryč (2–4 týdnů) tak napište adminům protože pokud nenapíšete tak vás mohou považovat za neaktivní

Pokoje

Pokud chcete pro vaší postavu pokoj, tak si o něj musíte napsat do knihy. Počítejte ale s tím, že sruby nejsou zrovna velké, proto v pokoji nebudete moci mít moc věcí, maximálně tak postel, skříň a nějaké drobnůstky, které nezabwerou moc místa. Zároveň také platí, že pokud chcete pokoj, tak si musíte napsat sami popis. Pokoje nebudou zaheslované a pokud tma někdo bez předem smluvené hry vstoupí, tak za to bude napomenut, při více napomenutí případně potrestán.

Elektronika (mobily, počítače...)

Ano, jsme sice v 21. století a máme všelijaké možnosti jako mobily, tablety, počítače, atd., ale smiřte se s tím, že v táboře je vščechna elektronika zakázaná. Nenajdete tam nic, co by elektřinu potřebovalo, to samé platí i o mobilních telefonech a jiných satelitních zařízení.

Výpravy

Někdy, při nějaké důležitější příležitosti nebo při soutěži je uspořádána veřejná výprava, kteoru odehraje více hráčů najendou. Nicméně je to opravdu málokdy, proto si mohou táborníci "uspořádat" vlastní výpravu, popříadě do ní mohou zapojit další hráče. Tuto výpravu ale nebudete hrát, pouze sepíšete co se na výpravě stalo, jaký byl cíl a jak dopadla. Tyto výpravy jsou dobré především pokud plánujete odjet na nějakou delší dobu, ale nejdříve musíte získat povolení si výpravu udělat, žádosti pište na percy-rpg@seznam.cz

Mazlíček

Mazlíčka může mít každá postava, maximálně však může mít 2. Za mazlíčka nesmíte hrát jako za samostatnou postavu a jsou zakázáni mazlíčci jako divoké kočky (tygři, pumy, rysové...) a i jiná divoká zvířata. Dále je zakázáno vlastnit mazlíčka, který vám byl darován božským rodičem či jiným bohem. Bohové mají dost dětí, jejich oblíbenci se jen tak nestanete.

Dary od bohů

Ano, bohové mohou být štědří, ale ne vždy to platí. Jelikož ti naši bohové se nemohou s polobohy moc stákat, tak jim ani nedávají moc často nějaké dary. Tyto dary je možné získat pouze v soutěžích nebo si je vysloužit. Proto postava, která bude mít v profilu uvedený dar od božského rodiče nebude schválena. A pokud tento dar v profilu nezmíni a někde ve hře se o něm bude zmiňovat, tak za to bude potrestán.

Pegasové - okřídlení koně

Pegas je jako každý jiný kůň, jen s má křídla a létá. Většinou se jich v táboře nachází kolem pěti, někteří dokonce mají majitele. Většina pegasů je bílá ,nebo černá. Pegasové nemívají zvláštní schopnosti, nicméně někteří s jistou schopností se najdou. O přidělení schopnosti rozhodují admini.Pegasa je možné získat při soutěžích a nárok na něj mají vedoucí srubů, pokud si o něj požádají. Pegas je považován za mazlíčka, tudíž za něj je zakázáno hrát jako za samostatnou postavu. Tyto tvorové neumí komunikovat, nicméně Posidonovi potomci se schopností rozumět moři a jeho tvorům s nimi dokáží komunikovat.

Zbraně

Každý má nárok na jednu zbraň, ale může jí získat až v kovárně nebo při soutžích. Samozřejmě při různých akcích, kde bude probíhat boj bude každému hráči zbraň přidělena. Nebude to ale zadarmo.Výběr možných zbraní uvidíte jak v kovárně, tak v knize na žádosti o zbraně.

Volby vedoucího srubu

Volby budou probíhat formou ankety a budou trvat cca 2 týdny. Bude možné volit všech 5 táborníků z daného srubu. Výherce pak řekne, jestli opravdu chce být vedoucím srubu nebo ne.  Pokud se bude dosavadní vedoucí vzdát této funkce, budou uspořádány nové volby.

Vedoucí srubu

Vedoucím srubu se musíte stát. Když s ejím stanete, máte hlavní slovo va vašem srubu a řídíte jeho aktivity. Dále, pokud budete dostatečně rychlí, můžete získat pegasa. Toto rozhodnutí je ale čistě na adminech, nezískáte hohned na začátku, ale až po nějaké době. Také získáte možnost vlastnit dvě zbraně.

Drachmy

Drachma je mince, kterou v podsvětí platíte převozníkovi. Ale je to také měna v táboře, kterou platíte za zbraně a jiné vymoženosti (božský oheň, vozy...).Drachmy nemá každý, musíte si je buď zasloužit a nebo je vyměnit za body.

1 drachma = 30 bodů