Tvorba profilu

Tvorba profilu: (Povinná políčka)

Jméno a Příjmení postavy

Věk: minimální věk je 9 let, maximální 19

Rasa- viz. knihovna (ještě není úplně hotovo)

Božský rodič - co se božských rodičů týče,tak tady máte profili těch asi nejdůležitějších bohů,aby nedošlo v profilech k nějakým nedorozuměním (viz. ZDE )

Vzhled- Jak vypadá a co na sobě rád nosí.Prosím zozepiště to do vět.

Povaha-Jako má povahu, jestli je přátelský či nepřátelský atd. Zapojde fantazii a stejně jako u vzhledu tak i tady to napiště do vět.

Schopnosti (Platí pouze u polobohů!): Každý polobůh zdědil po svém božském rofiči něco. Afriditiny děti dokážou mít třeba čaromluvu,Poseidonovi zase ovládání vody,atd.. Záleží prostě na božském rodiči.Nezapomínejte ale,že každá smí mít pouze jednu schopnost!!

Pokud někdo pojede na delší dobu pryč(2-4 týdny) tak může vymyslet jakou výpravu jeho postava podnikla a pak to poslat na mail adminům a nebo se můžete mezi sebou dohodnout že nějakou postavu člověka unesli atd......

Tvorba profilu mazlíčka:

Jméno - Jméno mazlíčka,jak mu ostatní říkají,...

Druh - kočka,pes,had,atd...Na výběr je toho spousta.

Majitel - Jméno majitele,po schválení bude doplněn odkaz na profil majitele.

Historie- Jediné co sem musíte na spat je to,jak se mazlíček dostal k majiteli (zda ho třeba od někho dostal,koupil, apod...)

VŠE V PROFILU PIŠTE VE TŘETÍM PÁDU!!!

Registrace zde!! 

Profily mazlíčků posílejte na mail percy-rpg@seznam.cz

 

Každý smí vlastnit maximálně 3 postavy,pokud si nekoupí některou z výhod.

 8.1.2013

 Podmínky ke schválení profilu

  •  Pokud chete,aby vaše postava byla určitě přijata,tak napiště dlouhý a propracovaný životopis. Nechceme po vás žádné sáhodlouhé životopisy,ale pár řádků navíc vás rodhodně nezabije. Hlavně si profil zálohujte v počítači,nejsme tu do toho abychom vám posílali vaše profily jen proto,že jste tam napsali něco jiného než jste chtěli.
  • Když už tedy profil začnete psát (hlavně u polokrevných),tak si musíte zvolit božského rodiče. Pokud si nezvolíte,nebudete schváleni. Avšak záleží na kvalitě profilu,která určuje,jestli profil bude schválen nebo ne. Třeba například nepřijmeme poloboha,syna Dia,který má popis dlouhý dva řádky. To rozhodně ne,ale snažíme se vyhovit vám všem a moc vás neomezovat.
  • Od nynějška také bude platit, že zde bude jen 18 bohů,kteří budou mít děti. Neberte toto prosím jako omezování,ale bylo by docela nepříjemné mít tu od každého božského rodiče pouze jednoho potomka,je to nevhodné hlavně na akce.